• DOLAR
  5,4781
  % 0,18
 • EURO
  6,2230
  % 0,31
 • ALTIN
  230,2007
  % 0,26
 • BIST
  104.862
  % 0,26
Social Media Awards Turkey’den Teknosa'ya 4 ödül

Social Media Awards Turkey’den Teknosa'ya 4 ödül

İSTANBUL (AA) – Teknosa, Social Media Awards Turkey 2018’de "Teknosa Sunar" projesi altın ödüle layık görülürken, “Feyyaz ile Dört Dörtlük Karne Dörtlükleri” video serisi iki ayrı kategoride gümüş ve bronz sertifikanın sahibi oldu. Teknosa, aynı zamanda Veri Analitiği / Teknoloji Market kategorisinde de gümüş ödül kazandı.

Teknosa açıklamasına göre, Teknosa BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliğiyle, reklamverenlerin ve ajansların yıl boyunca sosyal medyada imza attıkları başarılı işlerin değerlendirildiği Social Media Awards Turkey 2018’de, 4 ödül birden aldı.

Teknosa, Dijital Özel-Medya Satın Alma kategorisinde, youtube’da en çok izleme alan influencer videolarının önündeki içeriğe uygun reklam kullanımlarıyla Teknosa’yı adresleyen "Teknosa Sunar" projesi ile altın ödül kazandı. Ayrıca gençlerin sevdiği ve takip ettiği oyuncu ve müzisyen Feyyaz Yiğit’in katılımıyla, milyonlarca öğrencinin karne telaşını esprili bir dille konu alan "Feyyaz Yiğit’le Dört Dörtlük Karne Dörtlükleri" video serisi ile de Sosyal Medyada İçerik Pazarlama Kampanyası kategorisinde gümüş, Sosyal Medyada Verinin Etkin Kullanılması kategorisinde ise bronz sertifika almaya hak kazandı. Teknosa, aynı zamanda Veri Analitiği / Teknoloji Market kategorisinde de gümüş ödülün sahibi oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Teknosa

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?