Göktürk Gazetesi – Güvenilir Haber Sitesi
Başkan Sözen yaptığı hizmetleri anlattı
Sosyal Medyada Paylaş
28 Nisan 2018

Başkan Sözen yaptığı hizmetleri anlattı

ANTALYA (AA) – Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, göreve gelmesinin ardından yaptığı çalışmaları anlattı.

Başkan Sözen, Atatürk Kültür Merkezi'nde yaptığı konuşmada, toplantıyı planladıkları dönemde genel seçimin gündemde olmadığını belirterek, Cumhuriyet tarihinin en önemli seçim sürecine girildiğini söyledi.

Görevde bulundukları süre içerisinde Manavgat'ta yaptıkları yatırım ve hizmetleri slayt görüntüleri eşliğinde anlatan Sözen, Kum mevkisine yaptıkları stadyumun parmakla gösterildiğini ve kendilerinin de bundan gurur duyduklarını ifade etti.

Manavgat Irmağı'nın her iki kenarında kilometrelerce uzunlukta düzenleme yaptıklarını ve güvenlik görevlileri tarafından sürekli denetim yapıldığını aktaran Sözen, bu sayede vatandaşın yeniden yürüme ve bisiklete binme gibi spor alışkanlığı kazandığını dile getirdi.

İlçede, caddelerde de düzenleme çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Sözen, insanların olmadığı caddelerde ekonomik yaşamın olmayacağına inandıklarını, buna rağmen ekonomik ve turizmdeki krizin faturasının kendilerine çıkarılmasını da asla kabul etmediklerini belirtti.

Toplantıya, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Boztaş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Özcan, Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Muammer Ünal ile CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar'ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 EsenKadın wordpress haber Teması