• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Parti Hatay milletvekili adaylarının seçim çalışmaları

AK Parti Hatay milletvekili adaylarının seçim çalışmaları

HATAY (AA) – AK Parti Hatay milletvekili adayları Abdulkadir Özel, Abdulkerim Güven ve Ecrin Nazlı İnan, Hatay Büro Memur-Sen üyeleri ile bir araya gelerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Hatay Büro Memur-Sen Şube Başkanlığı tarafından İskenderun Denizciler Mahallesi'nde bir kafede kahvaltılı toplantı düzenlendi.

Toplantının açılışında konuşan Büro Memur-Sen Hatay Şube Başkanı Mürsel Güney, adayları canı gönülden desteklediklerini söyledi.

AK Parti Hatay milletvekili adayı Abdulkadir Özel ise, 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekti.

Bu seçimden sonra cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin uygulamaya gireceğini belirten Özel, şöyle konuştu:

''Türkiye'nin nereden nereye geldiğine bakacak olursak, insan hakları konusunda, sağlık alanı, ulaştırma, eğitim konusunda hakikaten Cumhuriyet tarihi boyunca gelen hükümetlerle kıyaslanamayacak bir tablo yaşandı. Ülkemizin sadece dünyada 16. büyük ekonomisi haline geldi. 16 yıl içerisinde yakaladığımız büyümeyi sadece gayri safi yurt dışı hasılasının 280 milyar dolardan 900 milyar dolara 3.5 katrilyona geldiğini hatırlarsak arkasında durmaktan gurur duyduğumuz, içinde bulunmaktan şeref duyduğumuz bu tablonun mensupları olmaktan ne kadar öğünsek azdır.''

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?